E-Ticaret

Elektronik Ticaret

Özellikle 1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramı elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya ticari işlemlerin tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla;

-Reklam ve pazar araştırması,
-Sipariş ve ödeme,
-Teslim etme olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Dünyada 2001 yılında yapılan elektronik ticaretin hacmi 65 milyar dolar iken, 2004 yıl sonunda bu rakam 233 milyar dolar civarındadır.

Bir elektronik ticaret sitesi sahibi olarak, kısa süre içerisinde ciddi oranlarda satış hacmi elde edebilirsiniz.

Online Ödeme Entegrasyonu

Websiteniz üzerinden, statik veya dinamik olarak sunduğunuz ürünleriniz için ödeme bağlantısı açıp, seçilen ürünlerde kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya sizin belirleyeceğiniz ödeme şekillerini entegre ediyoruz. Müşterilerinize ürünlerinizi incelemenin yanı sıra, anında satın alma imkanı da sunmuş oluyorsunuz. Size ek kazanç olarak yansıyacak online ödeme entegrasyonu, websitesinde ürün tanıtımı yapan tüm şirketler için idealdir.

Kredi kartı ile ödeme, posta çeki ile ödeme ve banka havalesi ile ödeme kabul edin.