Hosting

Geniş Yelpazeli Teknoloji Desteği

Windows Server 2003 işletim sistemli Profesyonel Web Hosting paketlerimizde
ASP, ASP.NET, MS Access, PHP, CGI, Perl, MySQL, WAP destekleri standart olarak sunulmaktadır,
opsiyonel olarak MSSQL desteği de alınabilmektedir.

Web Tabanlı E-mail Hesap Yönetimi

Hosting hizmetimiz dahilinde, kendi Hosting hesabınıza ait e-mail hesaplarını kendiniz yönetebilirsiniz.

Hosting hesabınızın açılmasıyla birlikte size iletilecek bilgiler doğrultusunda, ornek@alanadiniz.com şeklinde POP3 e-mail hesapları yaratabilir, yarattığınız hesapları gerek Outlook vb. POP3 destekli e-mail programlarından, gerekse webmail sistemimiz aracılığıyla web üzerinden görüntüleyebilir, mail alıp gönderebilirsiniz.

Türkçe Webmail Sistemi

Webmail sistemimiz ile e-mail`larınızı Internet Explorer vb. web tarayıcıları aracılığı ile okuyabilir, yeni e-mail gönderebilirsiniz. Yahoo, Hotmail, Gmail gibi servislerin kullandığı sistemlere benzer bu sistem ile e-mail`larınıza her zaman, her yerden ve herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz.

Profesyonel Web Hosting paketlerimizde Merak Mail Server`ın Türkçe dahil çoklu dil desteği mevcut Icewarp profesyonel webmail sistemi kullanılmaktadır.

Bağımsız E-mail Alanı

Profesyonel Web Hosting paketlerimizde, E-mail Alanı, Web Alanı`ndan bağımsız tutulmaktadır. E-mail hesaplarında hesap başına 20 MB bağımsız kota mevcuttur. Hizmet dahilinde kullanım hakkı verilen, ancak kullanılmayan hesaplar olması durumunda bu hesapların kotalarının aktif hesaplara devredilmesiyle aktif hesapların kotaları ücretsiz yükseltilebilmektedir.

E-mail`larda Anti Virüs Sistemi

Reklaminn  web sitesi yayınlama hizmetlerinde gelen ve giden tüm e-mail`larda otomatik virüs tarama gerçekleştirilir.

Virüslü materyal içeren e-mail`lar sunucuya ulaştıkları anda saptanarak reddedilirler. İlgili e-mail hedefine ulaşamadan risk ortadan kaldırılmış olur.

Anti-virus desteği tüm Profesyonel Web Hosting paketlerimizde standart olarak sunulmaktadır.

E-mail`larda Anti Spam Sistemi

Proxy Bilişim web sitesi yayınlama hizmetlerinde gelen tüm e-maillarda otomatik spam engelleme sistemi çalışmaktadır.

Sık spam mail gönderimi yaptığı saptanan sunucular, gönderimleri ile müşterilerimizi rahatsız etmemeleri amacıyla otomatik olarak bloke edilirler. Güvenilir mail sunuculardan gelen elektronik postalar ise, yapay zeka sistemi ile otomatik içerik taramasına tabi tutulup spam olma ihtimali çok yüksek içeriğe sahip olmaları durumunda, alıcı posta hesabının gelen kutusu yerine spam klasörüne yerleştirilirler.

Gelişmiş anti-spam yapay zeka sistemi tüm Profesyonel Web Hosting paketlerimizde kullanılmaktadır.

Kesintisiz FTP Erişimi

Hosting hizmetlerimizde, web sitenizin dosyalarını sunucumuza yükleyebilmeniz ve internet üzerinden yayınlanmalarını sağlayabilmeniz için 7/24 Kesintisiz Dosya Transfer Protokolü Desteği mevcuttur.

Gerekli FTP programlarını kullanarak bir CD`den bilgisayarınıza bir dosya kopyalıyormuşcasına kolay bir şekilde sunucularımıza dosyalarınızı aktarabilirsiniz.

Detaylı İstatistik Bilgileri

Sağlanan "İstatistik Görüntüleme" sayfaları sayesinde

-Web sitenizin hangi tarihte kaç kişi tarafından ziyaret edildiği,
-Ziyaretçilerinizin en çok hangi sayfalarınızı gezdikleri,
-Sitenizi ziyaret eden kişilerin, hangi sitelerden yönlenerek sizin sitenize geldikleri,
-Sitenizde dolaşan ziyaretçilerin hangi web tarayıcıları kullandıkları
-Ziyaretçilerinizin sitenize hangi ülkelerden bağlandıkları

ve benzeri detaylı istatistiki verilere ulaşabilirsiniz.

Donanım

Internet hizmetlerinin performans ve sürekliliğinde, ağ bağlantıları kadar sunucuların donanımsal özellikleri de büyük önem taşır.

Reklaminn sunucuları, üzerilerinde yayınlanan web sitelerinin ihtiyaç duyacakları işlemci gücü, hafıza ihtiyacı, disk alanı ve benzeri diğer teknik kriterleri karşılayacak şekilde seçilmişlerdir.

Düzenli Yedekleme

Profesyonel Web Hosting hizmeti kapsamında Reklaminn  sunucularında bulundurulan tüm içerik sık aralıklarla düzenli olarak yedeklenmektedir.

Her ne kadar tüm sistemler, minimum sorun ve risk ile çalışmak için hazırlanmış olsa da, olağanüstü problemler ve sonucundaki kriz anlarına karşı önlem olarak Profesyonel Web Hosting paketlerine ait web sitelerinin, mailların ve veritabanlarının yedekleri düzenli olarak alınmaktadır.