Web Tasarım

Web Yazılımı

Alanında uzman yazılım mimarlarımız ile websiteniz için şuanki teknolojide kullanılan tüm yazılım hizmetlerini vermekteyiz. Yazılım dili olarak ASP, JAVA ve ASP.NET, veritabanı teknolojisi olarak SQL, MySQL, MsSQL ve accsess veritabanlarını kullanmaktayız.

Yalnızca dinamik veya dinamik ve veritabanı bağlantısı gerektiren içerikler için yazılım çözümlerini sunmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Size atanan yönetici paneli ile, websitenizde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemi, modüler yapıda olup istenilen özellikler eklenip/çıkartılabilmektedir. Websiteniz beta yayına geçtikten sonra, güncellemeleri yapacak personelinize verilecek kısa bir eğitimin ardından, websitenizdeki tüm özelliklere tam yetki ile erişebilecek, saniyeler içerisinde sayfalarınızı güncellemenin keyfini yaşayacaksınız.

İçerik Yönetim Sistemi`nde, anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyaretçi istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, sayfa yönetimi, bayi yönetimi, ansiklopedi, sık sorulan sorular gibi özellikler standart olarak gelmektedir. Ek olarak istediğiniz tüm özellik eklenebilir veya çıkartılabilir.

Görselliğe Önem Verin

Görsel olarak iyi hazırlanmış, çeşitli flash animasyonlarla bütünleşmiş, etkileyici, ürün/hizmet tanıtımı yapılan websitesi. Statik websitesi adından da anlaşılacağı gibi kendi kendini güncellemeyen websitesidir.

Örnek olarak websitenizde döviz kuru veya hava durumu gibi veriler var ise, siz müdahale etmeden websiteniz bu verileri her saniye kendi kendine güncellemektedir. Standart websitelerinde bu tür özellikler yoktur. Örnek verilen bu özellikler dinamik altyapıya sahip websitelerinde kullanılmaktadır ve her özellik için bir kereye mahsus olmak üzere ücret talep edilmektedir.

Standart websitesi, verileri sık aralıklarla değişmeyecek, iyi hazırlanmış arayüz tasarımı ile müşterileri etkilemek isteyen,küçük flash animasyonlarla ürün ve hizmetlerini ön plana çıkartmayı amaçlayan, websitesi üzerinden tanıtım, telefon yolu ile veya birebir görüşerek pazarlama yapmak isteyen, websitesini bir amaç olarak değil, tanıtımı ve ulaşılabilirliği arttırmak için bir araç olarak kullanacak, dijital medyanın (internet) çok iyi bir tanıtım kanalı olduğunu farkedip, hemen yer etmek isteyenşirketler içindir.